טכניקת בואן

     לחיצה קטנה והגוף מחייך  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> בואן - הסבר
 

         טכניקת בואן

טכניקת בואן הינה שיטת טיפול במגע המורכבת ממערכת של תנועות גלגול עדינות ומדויקות שעוברות לרוחב שרירים, גידים, עצבים ורקמות. התנועות מבוצעות בעזרת האגודלים והאצבעות תוך הפעלת לחץ קל ועדין, לא חזק ולא פולשני.
הטכניקה הינה הוליסטית, טבעית שמעוררת את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף.
היא משפיעה על מערכת העצבים האוטונומית של הגוף ובכך מאזנת וממריצה את זרימת האנרגיה בגוף ומאפשרת לו להגיע לרגיעה כללית. במצב זה מתחיל תהליך הריפוי וההחלמה של הגוף ממחלות שונות, פציעות, כאבים כרוניים ואקוטיים ובעיות שונות (כמו לחץ, מתח, חרדה).
הטיפול מבוסס על רצף של סדרות המורכבות כל אחת ממספר תנועות ספציפיות. סדרות אלה נקראות הליכים (פרוצדורות)  ובין הליך להליך יש הפסקה של לפחות 2 דקות בה המטפל יוצא מחדר הטיפולים. הסיבה לכך היא לאפשר לגוף להפיק תועלת ולהגיב לכל אחד מההליכים. הטיפול מתרחש בגוף במשך 5 – 7 ימים מיום הטיפול.
טכניקת בואן יעילה משום שהיא משחררת אנרגיה חסומה בתוך הגוף. אנרגיה חסומה  עלולה לגרום למתח בשרירים.
תנועות בואן משחררות את המתח מהשרירים ומאפשרות הפצה מחדש של הדם התקוע באותם שרירים לכל הגוף.
כמו כן כל תנועה מתנועות בואן משפיעה בצורה עמוקה על הרקמות הרכות תוך הרגעת המתח בשרירים והרגעת הלחץ והמתח בגוף. תהליך הרפיה זה מגדיל את הסירקולציה של הדם ונוזל הלימפה ומעודד אספקה של עצבים בריאים יותר לגוף. זה מאפשר לגוף להיות בריא יותר.
זרם הדם ונוזל הלימפה חיוניים משום שהדם נושא חומרים מזינים ומינרלים שונים שהגוף זקוק להם כדי להישאר בריא ונוזל הלימפה מסלק רעלים ומזהמים מהגוף.  יחד הם מאפשרים לגוף להיות בריא יותר וגוף בריא יכול לסלק בקטריות ומזהמים הגורמים למחלות.
טכניקת בואן מחזקת ומשלימה טיפולים רפואיים אחרים. אבל, קבלת טיפול אחר (כמו פיזיותרפיה, עיסוי, רפלקסולוגיה וכו') מיד לאחר טיפול בואן עלול לנטרל או להשפיע על האפקטיביות המתמשכת של טיפול בואן. מומלץ לחכות לפחות שבוע בין טיפול בואן לכול טיפול אחר.
טיפול בואן יכול להתבצע על בגדים או ישירות על העור.
טכניקת בואן השיגה תוצאות חיוביות ועזרה בשיפור איכות החיים.
טכניקת בואן עזרה לאלפי אנשים בכל העולם להשתחרר מהר מכאבים יומיומיים .
אם אתה סובל מכאב, אפילו כאב כרוני, אין לך מה להפסיד מלבד את הכאב עצמו.
 
 לחיצה קטנה והגוף מחייך
 
לייבסיטי - בניית אתרים